środa, 25 maj 2016 08:46 | Aktualności

Rozstrzygnięty został II etap powiatowy Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia, organizowanego w ramach realizacji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!” w roku szkolnym 2015/2016.

Do II etapu powiatowego V edycji Konkursu zakwalifikowanych zostało łącznie 140 uczniów z 60 szkół, wśród których znaleźli się uczniowie placówek z terenu powiatów słupskiego i wejherowskiego.

Decyzją Komisji Konkursowej do III etapu ogólnopolskiego zakwalifikowani zostali uczniowie, którzy uzyskali nie mniej niż 41 punktów, tj. 68% punktów możliwych do zdobycia.

Z radością informujemy, iż w gronie laureatów II etapu powiatowego znalazła się reprezentantka województwa pomorskiego - uczennica Samorządowego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bolszewie Natalia Grubba. Gratulujemy!

Etap ogólnopolski Konkursu zostanie przeprowadzony w dniach 15-17 czerwca 2016 roku w Warszawie. Postępowanie konkursowe składać się będzie z części pisemnej wyłaniającej finalistów oraz części praktycznej wyłaniającej laureatów Konkursu.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej konkurs.trzymajforme.pl

© 2006 - 2020 WSSE w Gdańsku. | Polityka wykorzystania cookies

realizacja: Nabucco