poniedziałek, 07 maj 2018 12:25 | Aktualności

Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny oraz Pomorski Kurator Oświaty zapraszają do udziału w konferencji pt. „Edukacja dla zdrowia”, która odbędzie się w dniu 29 maja 2018 r.

Cele konferencji:

  • uświadomienie konieczności współpracy szkoły z instytucjami w zakresie planowania działalności na rzecz edukacji zdrowotnej, realizacji programów edukacyjnych dotyczących chorób cywilizacyjnych, w tym uzależnienia od dopalaczy,
  • zapoznanie z programami odnoszącymi się do profilaktyki zdrowotnej, bezpieczeństwa i higieny w środowisku szkolnym,
  • wymiana doświadczeń, upowszechnianie idei przedszkola i szkoły promującej zdrowie.

Konferencja organizowana jest w ramach podpisanej współpracy Ministra Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego na rzecz rozwoju edukacji zdrowotnej w środowisku szkolnym.

Adresatami wydarzenia są: dyrektorzy przedszkoli, szkół i placówek, Rejonowi i Szkolni koordynatorzy Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie z terenu województwa pomorskiego.

Kalendarz zgłaszania uczestnictwa:

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłaszanie uczestnictwa do dnia 18.05.2018 r.

Formularz zgłoszeniowy http://www.kuratorium.gda.pl/konferencja%20Edukacja%20dla%20zdrowia/form_zgloszenia_konferencja.html

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje  kolejność zgłoszeń. W sytuacji rezygnacji z uczestnictwa prosimy o poinformowanie organizatorów konferencji poprzez pocztę elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Wypełnienie i wysłanie formularza drogą elektroniczną jest jednoznaczne z Państwa obecnością na konferencji. Nie potwierdzamy przyjęcia Państwa na konferencję.

Kontakt: Teresa Burczyk - st. wizytator Kuratorium Oświaty w Gdańsku, tel. 58 56 228 45.

Plan konferencji:  pdf Ramowy program konferencji 29 maja 2018 (451 KB)

Miejsce konferencji:

Sala Kongresowa Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku, przy ul.Kazimierza Górskiego 1

© 2006 - 2020 WSSE w Gdańsku. | Polityka wykorzystania cookies

realizacja: Nabucco