środa, 20 listopad 2019 08:08 | Aktualności

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły podstawowe z terenu województwa pomorskiego do udziału w IX edycji Konkursu Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia „Trzymaj Formę!”. Jest to dodatkowa inicjatywa realizowana w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!” - inicjatywy promującej zdrowy styl życia wśród młodzieży szkolnej.

Konkurs jest wydarzeniem ogólnopolskim i adresowany jest do uczniów klas VI, VII i VIII szkół podstawowych zainteresowanych zdobyciem i pogłębianiem wiedzy z zakresu zdrowego stylu życia w szczególności uwzględniającej tematykę zbilansowanej diety i aktywności fizycznej. Konkurs skierowany jest zarówno do szkół, które uczestniczą w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Trzymaj Formę!”, jak i do tych placówek, które nie realizują Programu.

Głównym celem Konkursu jest zwiększenie świadomości wśród młodzieży szkolnej na temat wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie, w szczególności poprzez pogłębienie wiedzy w zakresie prawidłowego żywienia i zdrowego stylu życia oraz ich znaczenia dla organizmu człowieka.

Warunkiem przystąpienia uczniów danej szkoły do Konkursu jest prawidłowe zgłoszenie placówki za pośrednictwem formularza rejestracji online dostępnego na stronie internetowej Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!” (https://konkurs.trzymajforme.pl/register/?lang_id=1) w terminie do dnia 20 grudnia 2019 r.

Szczegółowe informacje o Konkursie wraz z jego regulaminem znajdują się na stronie:  https://konkurs.trzymajforme.pl/strona-glowna-1

© 2006 - 2020 WSSE w Gdańsku. | Polityka wykorzystania cookies

realizacja: Nabucco