piątek, 20 wrzesień 2013 14:54 | Aktualności

„UŻYWKI W CIĄŻY – PROBLEM POLSKICH KOBIET?” KONFERENCJA PRASOWA ORAZ SZKOLENIE DLA POWIATOWYCH KOORDYNATORÓW PROJEKTU KIK/68

18 września 2013 roku w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku odbyła się konferencja prasowa inaugurująca realizację projektu pt. „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” w województwie pomorskim.

Konferencję otworzył Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny pan Dariusz Cichy.

 

Pan Radosław Nowak z Gdańskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień przedstawił wykład pt. „Używki w ciąży – problem polskich kobiet?”.

Zbigniew Zawadzki z Oddziału Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku omówił wyniki badań ankietowych „Zachowania zdrowotne kobiet w ciąży”, przeprowadzonych przez Państwową Inspekcję Sanitarną.

Pani Agnieszka Cyrny, wojewódzki koordynator Projektu, zaprezentowała założenia „Profilaktycznego programu w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych”.

Po konferencji odbyło się szkolenie dla powiatowych koordynatorów Projektu.

© 2006 - 2020 WSSE w Gdańsku. | Polityka wykorzystania cookies

realizacja: Nabucco