wtorek, 04 październik 2016 14:44 | Aktualności

Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny pragnie poinformować, że zgodnie z informacją zamieszczoną w dniu 4 lipca br. na stronie internetowej i profilu Facebook Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku w sprawie unieważnienia konkursu na mem internetowy dotyczący problematyki palenia tytoniu, Konkurs zostaje ponownie ogłoszony.

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa pomorskiego. Zadaniem uczestników będzie stworzenie pracy - memu internetowego o tematyce antynikotynowej i przesłanie jej drogą elektroniczną wraz z wymaganym załącznikiem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie  do 17 października 2016 roku.

Organizatorem konkursu jest Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gdańsku. Prace konkursowe zostaną zamieszczone na stronie internetowej Organizatora  oraz jego stronie na portalu Facebook.

Na laureatów konkursu czekają nagrody rzeczowe o łącznej wartości 2000 zł!

Prace zgłoszone do poprzedniej edycji Konkursu będą mogły wziąć udział w edycji bieżącej, jednak wymagane jest ich ponowne zgłoszenie zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie.

Do pobrania:

© 2006 - 2020 WSSE w Gdańsku. | Polityka wykorzystania cookies

realizacja: Nabucco