czwartek, 27 październik 2016 13:36 | Aktualności

Główny Inspektor Sanitarny Pan Marek Posobkiewicz oraz Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny Pan Tomasz Augustyniak mają zaszczyt zaprosić na konferencję zatytułowaną „Dopalacze – dlaczego są tak niebezpieczne”.

Celem konferencji jest przedstawienie zagrożeń zdrowia publicznego stwarzanych przez nowe narkotyki, mając na uwadze, że zwalczanie tzw. „dopalaczy” tylko wówczas jest skuteczne, jeżeli profesjonalny system nadzoru jest powiązany z działaniami edukacyjnymi.

Adresatami wydarzenia są przedstawiciele podmiotów leczniczych, środowisk naukowych, Służb Celnych, samorządów terytorialnych, dyrektorzy szkół i nauczycieli, państwowi powiatowi inspektorzy sanitarni oraz inne zainteresowane tematem osoby.

Konferencja odbędzie się w Hotelu Qubus w Gdańsku, przy ul. Chmielnej 47 w dniu 3 listopada 2016 roku w godzinach od 10.00 do 15.00 (rejestracja uczestników od godziny 9.30).

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 58 345 21 77 (Oddział Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia z Higieną Dzieci i Młodzieży Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku). Potwierdzenie udziału należy przesłać na adres elektroniczny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. według załączonego formularza.

Załączniki: