czwartek, 16 marzec 2017 11:19 | Aktualności

Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje, iż w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” ogłoszony został konkurs pn. „Szkoła wolna od używek”. Celem konkursu jest przygotowanie projektu edukacyjnego promującego postawę wolną od używek. 

Konkurs skierowany jest do szkół ponadgimnazjalnych, które zrealizowały program edukacyjny „ARS, czyli jak dbać o miłość?”.

Prace konkursowe należy zgłaszać poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, który znaleźć można na stronie www.szkolawolnaoduzywek.pl.

Jeżeli szkoła nie brała udziału w programie „ARS, czyli jak Dbać o miłość?”, a wyraża chęć udziału w konkursie – ma ona możliwość realizacji programu (poza IV edycją, która już dobiegła końca).

Prace należy zgłaszać do dnia 26 marca 2017 roku.

Nagrodami w konkursie są:

I miejsce - nagroda główna - 4 zestawy interaktywne o łącznej wartości 24 000 zł dla szkoły oraz vouchery na sprzęt sportowy o wartości 1000 zł dla każdego ucznia będącego członkiem zespołu projektowego;   

II miejsce - 2 zestawy interaktywne o łącznej wartości 12 000 zł dla szkoły oraz vouchery na sprzęt sportowy o wartości 500 zł dla każdego ucznia będącego członkiem zespołu projektowego;

III miejsce - 1 zestaw interaktywny o łącznej wartości 6 000 zł dla szkoły oraz vouchery na sprzęt sportowy o wartości 250 zł dla każdego ucznia będącego członkiem zespołu.     

Przewidziane są również nagrody dla 3 wyróżnionych szkół w postaci voucherów na sprzęt sportowy o wartości 2 000 zł.

Zwieńczeniem konkursu będzie gala wręczenia nagród, zaplanowana na 30 marca w hotelu Marriott w Warszawie, podczas której zaproszeni laureaci podzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie realizacji programu oraz idei własnych projektów edukacyjnych.

pdf Konkurs Szkoła wolna od używek (1.74 MB)

Instytucja Realizująca:

Partnerzy:

© 2006 - 2020 WSSE w Gdańsku. | Polityka wykorzystania cookies

realizacja: Nabucco